PuhastusteenusED Tallinnas


Pikaajaline kogemus ja kvalifitseeritud tööjõud tagavad rahulolu ka kõige nõudlikumale kliendile. Puhastusteenused Tallinnas vali alati meilt!

Puhastusteenused Tallinnas ka kõige nõudlikumale kliendile

Kvaliteetne teenus eeldab alati hästi organiseeritud ressursside ja protsesside juhtimist. Puhastusteenused Tallinnas on olnud meie ala juba 15 aastat, seega, tundes keskkonda, kus tegutseme, suudame pakkuda oma klientidele kvaliteetset teenust, suunates operatiivselt ressursse objektidele, mis seda vajavad.

Puhastusteenuste turg Tallinnas on Eesti mõistes suur turg, kus konkurentsi osas on eelis teenusepakkujal, kes suudab pakkuda teenust, mis kõige paremini vastab kliendi soovidele.

Nõudlikule kliendile ei piisa ainult teenuse soodsast hinnast, vaid oluline on koostööpartneri hinna ja kvaliteedi suhe ning paindlikkus, vastavalt kliendi muutuvatele vajadustele. Viimane aasta on seoses muutunud keskkonnaga seda võimekust eriti rõhutanud.

Paindlikkus ja koostöö teenuse pakkuja ja tellija vahel on konkurentsieelis, mida sageli alahinnatakse. Paljud suuremad organisatsioonid on hakanud rohkem kasutama kodukontoril baseeruvat tööd, vähenenud on kaubanduskeskuste ja poodide külastatvus.

Samas on muutunud klientide vajadused. Põrandate pesu asemel tuleb kontrollida kätepuhastusvahendite olemasolu, puhastada tihedamini pindu, mida puudutatakse kätega. Siin jõuamegi olulise punktini. Meil on ressursse ja logistiline süsteem, mis võimaldab paindlikult reageerida klientide muutunud koristusteenuste vajadustele.

 

Meie tugevused puhastusteenuste pakkumisel

Meie tugevus Tallinnas on eksisteeriv oskusteave, logistilised süsteemid, mis võimaldavad operatiivselt ja paindlikult reageerida klientide muutuvatele vajadustele. Kliendikeskne juhtimissüsteem võimaldab personali operatiivset instrueerimist, pakkumaks teenust, mis vastab kliendi nõudmistele.

Kaubanduses rõhutatakse alati asukoha olulisust. Sama kehtib ka teenuste pakkumisel, mis on seotud konkreetse asukohaga. Teenuse pakkuja peab asuma samas kohas, kui klient, sest siis tuntakse keskkonda ja räägitakse niiöelda samas keeles.

Teenuse juhtimise protsessis oleme panustanud võimekusele pakkuda Tallinnas operatiivset ja paindlikku teenust. Lisaks äripindadele, oleme võimelised pakkuma ka kodukontorite koristamise teenust. Kvalifitseeritud objektijuhid, kes omavad vajalikke kutsetunnistusi, on võimelised reageerima muutuvale keskkonnale ja vajadustele.

Maailma mõistes ei ole Tallinn suur linn, aga vajadusi on siiski erinevaid. Väike, kuid mitmekülgne keskkond toob endaga kaasa väljakutseid, milledele reageerimine esitab väljakutseid, milledele oleme alati valmis vastama. Tallinnas pakume puhastusteenust: 

  • kontor
  • kaubanduskeskused ja muud müügipinnad
  • kodukontorid
  • kodud
  • tootmishooned

Tallinnas ei ole ükski hoone/maja liiga väike või liiga suur, et olla meile võimalus või väljakutse. Teil on pind, meie garanteerime, et sellest saab puhas ja ja meeldiv keskkond. Võta meiega ühendust ja esita meile väljakutse!