Äri- ja tööstuspindade hooldus

Töökeskkond peab olema puhas, et töötaja saaks keskenduda tööülesannete täitmisele. 

Äri- ja tööstuspindade hooldus ja koristus lase korraldada oma ala spetsialistidel. Meil on rohkem, kui 15 aastat kogemust koristusteenuste pakkumisel.

Äripindade koristus ja tööstuspindade hooldus

Jaapanist alguse saanud juhtimisteooria LEAN rõhutab töökohtade korrashoidu. Töökoht peaks olema puhas ja seal ei tohiks olla midagi, mis segab töötegemist. Loogika on lihtne, elimineerida tuleks kõik, mis segab töötegemist. Nii saab töötaja maksimaalselt keskenduda oma ülesannete täitmisele. 

Iga äri või tööstuspind on töökoht, millel on kindel funktsioon. See peab võimaldama töötajal keskenduda olulisele, ehk töötajal tööandjale lisaväärtuse tekitamisele. Kõik, mis seda takistab on kahjulik. Olgu selleks must töökeskkond, mis tekitab töötajas negativse emotsiooni või potentsiaalses kliendis ebamugavustunde.

Puhas keskkond on visiitkaart, millisena te soovite ennast esitleda. Kui teil on tootmiskeskkond, mis  peaks olema atraktiivne nii potentsiaalsele tellijale, koostööpartnerile või töötajale, siis meil on selleks olemas lahendused.

Sõltuvalt objekti olemusest saame pakkuda erinevaid võimalusi, kuidas tagada parim võimalik töökeskkond. Kuna teenus on kliendikeskne ja paindlik, siis on võimalik organiseerida regulaarne puhastusteenus või vajadusel ka erakorralised puhastusteenused.

 

Puhastusteenus, mis jääb kliendile märkamatuks

Vastavalt kliendi soovidele ja vajadustele on võimalik varieerida ka kasutatavate puhastusvahendite osas. Kui näiteks äripinna omanik soovib oma sihtgrupile kommunikeerida keskkonnasõbralikkust, on võimalik teenuskvaliteedi lepinguga määratleda kasutatavate puhastusvahenditeks ainult loodussõbralikud tooted.

Oluline on teenuspaketi loomisel paika panna logistika. Puhastusteenus on taustal toimiv funktsioon, mille kvaliteedi üheks kriteeriumiks on selle märkamatus. Põranda puhastamine või prügikastide tühjendamine ei tohi häirida töötajat või klienti. Tootmisruumid peavad olema puhtad hetkeks, kui töötajad asuvad tööle.

Regulaarne hooldus ja koristus on hinna ja kvaliteedi suhtes kõige optimaalsem lahendus. Pikaajaline ja kestlik kliendi-teenusepakkuja suhe võimaldab mõlemapoolset vajaduste ja nõudmiste tundmaõppimist. Iga uus objekt ja klient on unikaalne, seega on oluline, et iga objekti juht tunneks oma klienti ja tema ärikriitilisi vajadusi. Põrand, mis tuleb puhastada tootmishoones ei ole sama, mis äripinnal kaubanduskeskuses.